Winx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx

Tai forumas apie Winx
 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimePen. 04 23, 2010 12:13 pm

Sveiki(os),aš jec bet mane galit vadinti Aiste.
Išmokysiu jus pasigaminti pažintinę Winx club knygą.

1-ma:pasiruošiame knygutę.

2-ra:reikia nusipiešti winx Bloom,Stella,Flora,Layla,Tecna,Musa ir 2 pav. 1 Bloom Stella Flora. 2 Tecna Layla Musa

3-čia:iškerpame

4-ta:įklijuojame

5-kta:parašome viską apie jas(akys,plaukai,pixė,amžius,galios)

6-ta:viską nuspalviname.


Ką gi,LINKIU SĖKMĖS DARBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! queen
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:27 am

O galima kortas įlipint?
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:35 am

deja ne tinginuke Twisted Evil lol! .
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:37 am

kaip noriu taip ir darau. geek
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:40 am

Gerai,aš tik patariu,bet,jei bus daug tokių pačių knygelių manęs nekaltink kad neįspėjau. Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:47 am

gerai jau gerai,padarysiu kaip sakai Rolling Eyes ,bet tik todėl kad mano knygelė būtų originali Rolling Eyes .
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:48 am

pagaliau susiprotėjai cheers .
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:50 am

beja aš Rita queen ,mėgstu žaist krepšinį.
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 11:55 am

Aš Aistė.Dievinu knygas study,ypač Hortense Ullrich knygų serija bučiniai.Labai įdomu patariu perskaityti Rolling Eyes.
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:25 am

Internetinės draugės? Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:27 am

Žinoma Very Happy Smile Surprised Cool Laughing Razz Rolling Eyes Wink What a Face clown tongue alien cat monkey pig rabbit bounce affraid cheers bom drunken sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek flower afro lol!
Atgal į viršų Go down
Jonas200
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:29 am

Jau tos mergiūkščių šnekos,tai atleiskit. No pale confused drunken Sleep scratch lol!
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:32 am

Kaip tu MUS pavadinai??? affraid affraid affraid affraid
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:34 am

dar taip parašyk paskųsiu adminei. Twisted Evil Exclamation
Atgal į viršų Go down
Jonas200
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:36 am

norėsiu sakysiu.Ne mama ir ne tėtis. tongue
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 10:40 am

mes tik paprašėm pagarbiau su mumis kalbėti Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes.
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:15 am

Tu mergaitė,ar berniukas:!::?:Beja JEC,čia tuoj turėtų prisiregint mano sesė Joana,jai 10 m.






P.S.Man taip pat 10 m.,o kiek tau? Wink
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:17 am

10. queen
Atgal į viršų Go down
Jonas200
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:22 am

Aš mergaitė,tačiau ne fyfa.Bet aš čia lankausi vardu Janutia,o šeip mano vardas yra Janina.Aš mėgstu Sleep miegoti.
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:23 am

Aš Aistė.Mėgstu study skaityti.
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:25 am

Aš Rita.Mėgstu žaisti Basketball krepšinį.
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:27 am

pasidarykit mano Winx club pažintinę knygą,please Exclamation Exclamation Exclamation
Atgal į viršų Go down
nuodingo
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:35 am

Aš jau pasidariau :!:Visos klasiokės pavydi:!:

Susirask: ŠITAM FORUME YRA SKILTIS ŽAIDIMAI.PASPAUSKIT ANT JOS,TEN BUS VISOKIAUSIŲ FORUMIEČIŲ SUKURTŲ ŽAIDIMŲ,TADA SUSIRASKIT UŽRAŠĄ:PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA.
Atgal į viršų Go down
janutia
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:40 am

Jau radau.Čia parašyta kaip pasigamint tikrai šaunią knygą PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_biggrin PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_biggrin PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_biggrin PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_exclaim PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_exclaim PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_exclaim Įdomu kas ją sukųrė PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_question PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_question PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_question
Atgal į viršų Go down
jec
Svečias
Anonymous



PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:42 am

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA   PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
PAŽINTINĖ WINX CLUB KNYGA
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KAIP NORECIAU KAD JAU RODITU WINX
» Pasaka po viena zodi

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Winx :: Nutolkim nuo Winx :: Zaidimai-
Pereiti į: